YUKARI

Haberler

Ege Magazin Gazetecileri Derneği 10 yaşında

 2005 yılında kurulan Ege Magazin Gazetecileri Derneği, 10’ncu yaşını Hilton İzmir’de düzenlenen, iş, cemiyet ve basın camiasından davetlilerin de katıldığı 500 kişilik özel bir gece ile kutladı.

Hilton İzmir, Pınar Et, Froma Kimya, Akça Holding, Cevher Grup, Fuga Mobilya, Diva Wedding, Sarper Gıda, Dimes, Megatek, Devajans,  Jefe Gıda ve Bizimizmir işbirliğiyle desteğiyle gerçekleşen gece de İzmir’in ekonomisine, kültür ve sanatına, eğitimine, sosyal yaşamına katkı koyan 5 isim ile 1 STK’ya İzmir’in Onuru Ödül’ü verildi. 

Başkan Mehmet Kurt, “Ödül verdiğimiz isimler arasında Tarkem Tarihi Kemeraltı İnşaat yatırım Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili, Aile şirketi Bim Grup Holding Yönetim Kurulu Başkanı olan ve pek çok uluslararası kurum ve kuruluş yönetiminde görev alan Uğur Yüce, daha öğrenciyken ihtiyaçlı öğrencilere yardım etmeye başlayan,  çok sayıda derneğin kurulmasında görev alan ve kısaca hayırsever olarak  niteleceğimiz Burçin Kipman, İzmir’e Bahçeşehir Kolejleri’ni, Uğur Okulları’nı ve Bahçeşehir Üniversitesi Yüksek Lisans Programlarını İzmir’e getiren Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Enver Yücel, İzmir’in yüz akı modacısı Ertan Kayıtken ve Seramik Sanatçısı Bingül Başarır ile bu yıl ilk STK Ödülü ise Liyakat Derneği’ne oldu.

Mehmet Necati Şentürk ve Seyhan Kuralı’nın sunumuyla gerçekleşecek ödül töreninin ardından  program Alaturka Band Türk Müziği Orkestrası’nın birbirinden güzel şarkılarıyla sürdü. Pasta Dernek yönetici ve üyeleriyle ödül alanlar ile birlikte kesildi. Geden ayrılan konuklara ise Froma Kozmetik tarafından erkekler için mavi, bayanlar için pembe kutularda hazırlanan geceye özel kokular dağıtıldı.